Prosinec 2008

Přání

24. prosince 2008 v 12:29 Vánoce, koledy

Přeji vám z celého srdce nádherný vánoční den, ať je jako sen...plný lásky, míru, splněných přání a vzájemných úsměvů...

Víla ElvieHlubší kontakt

15. prosince 2008 v 20:16 Pro energii lásky:)

Hlubší kontakt

V současné době je otevřena možnost komunikovat s druhými lidmi na úrovni duše, což dříve nešlo. Jeden člověk může kontaktovat očním kontaktem duši druhého člověka tím, že se mu podívá hluboce do jeho očí. S některými lidmi je to jednodušší, jde to samo, jen vydržte a neodvracejte se od delšího pohledu. Můžete si takto vytvořit vztahy bez toho, abyste si s tím člověkem povídali.
Pohledem do očí člověka, se kterým máte tento hlubší kontakt, poznáte jeho pravou podstatu, jeho sílu a krásu. Každý ji má a takto ji můžete i zažít. Postupně se budete víc uvolňovat a přes něj si budete uvědomovat svou krásu a světlo, které uvidíte v jeho očích. Najděte si lidi, se kterými můžete být v kontaktu s duší toho druhého. Naučí nás to hluboce porozumět a důvěřovat druhému člověku a zažívat Bezpodmínečnou Lásku každý den. Můžete s druhým člověkem splynout a paradoxně si připadáte volnější, nezávislejší, protože mezi váma nejsou žádné zábrany, žádné hodnocení nebo strach z toho, co si o vás myslí ten druhý. Vše, co je třeba udělat, je nechat svítit svou krásu a vidět ji v očích toho druhého.

Jednoduchá cvičení, která vám pomohou uvědomit si lásku a spojení s ostatními

Když vyjdete na ulici a jste s druhými v kontaktu, dívejte se jim do očí. Co v nich vidíte? Ze začátku v nich můžete vidět smutek, ale dívejte se dál. Co tam vidíte?

Vyberte si jednoho člověka. Sedněte si naproti sobě a dívejte se navzájem do levého oka, tam nejlépe uvidíte do partnerovy (své) duše. Nechejte na sebe působit tuto energii. Můžete se této energii zcela poddat.

Když jste s někým v kontaktu, představte si, jak se vaše srdce spojuje světelným paprskem se srdcem toho druhého. Jde vám oboum o to samé? Vnímejte.

Když jste ve skupině, nalaďte se na vědomí, že každý ze skupiny tam má své místo a že každý přesně ví, kdy má co říct. Dáváte druhým prostor? Berete si ten svůj? Vnímejte.

zdroj: www.lightworker.cz

Krásné pohádky a filmy

13. prosince 2008 v 12:54

Co jiného sem dát v tento vánoční čas, než pohádky...


Tinker Bell


Letopisy NarnieMísto klidu

9. prosince 2008 v 20:17 Hudební videa pro meditaci a relaxaci

Uprostřed vánočních shonů si jistě odpočnete uprostřed této přírody plné života a uklidňujících zvuků... Myslím, že toto video je velmi očišťující...


Vánoční písně od Loreeny

3. prosince 2008 v 21:22 Vánoce, koledy
Good King Wenceslass


Wexford Carol